Rakipsiz fuar AYMOD kapılarını açtı

Türkiye ve yakın coğrafyasının rakipsiz ayakkabı fuarı AYMOD, 2 Ekim'de kapılarını açtı

Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün gelişimine katkı sağlayan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), 5 Ekim'e kadar global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) iş birliğinde Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) ve KOSGEB tarafından desteklenen fuarda, 1000'in üzerinde uluslararası markanın yeni trend, tasarım ve ürünleri yer allıyor.

Almanya, Arnavutluk, Belarus, Dubai, Fransa, Hırvatistan, İsrail, İtalya, Çin ve Romanya'dan yüksek alım gücüne sahip heyetlerin de geleceği 62. AYMOD, 60 bin metrekare alanda 30 binin üzerinde ayakkabı alıcısını buluşturuyor

Ana konsept sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi

Türk ayakkabı ve çanta sektörünün en büyük fuarı 62. AYMOD’un bu yıl ki ana konseptini sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi oluşturuyor.

Konsept kapsamında, Hollanda’nın en önemli tasarımcıları, plastik ve bitkisel ürünlerden tasarladığı ayakkabıları trend alanında sergileyecek. Fuarda ayrıca tamamen çevreye duyarlı ürün ve ekonomik seçenekler üzerine çok sayıda söyleşi ve panel (TTalks) gerçekleştirilecek.

Fuarın en önemli etkinliklerinden biri ise ayakkabı tasarımını sanata çeviren Kobi Levi sergisi olacak. Lady Gaga’nın da ayakkabı tasarımcısı olan Kobi Levi hem kendi ayakkabı tasarımlarını sergileyecek, hem de konuşmacı olarak T- Talks’a katılacak.

Home


Yeni Nesil Televizyon Kanalı

Home

Lütfen YouTube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın.
https://www.youtube.com/channel/UCTnu7XHgL9YO9SUYz7m1z3g?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/KanalEkonomi/
https://twitter.com/KanalEkonomi


Yeni Dijital Televizyon Kanalınız KanalEkonomi
YouTube Kanalımıza Abone Olmak için Lütfen Tıklayınız
https://www.youtube.com/c/kanalekonomi
https://www.facebook.com/KanalEkonomi/
https://twitter.com/KanalEkonomi

No Comments Yet.

Leave a comment